Konaklamada Uyku Konforunu Garantilemenin Yolları

Konaklama sektörü için güzel ve rahat yataklara sahip olmak birinci derecede öneme sahiptir. Kat hizmetleri personeli, farklı yatak hazırlama stilleri, süslemeler ve stilize yerleştirmelerle yatakları sanat eserine dönüştürmek üzere eğitilirler. Yatak ürünlerinin seçimi ve bu alandaki son yeniliklerin takibi ise müşteriler için unutulmaz bir uyku deneyiminin, işletmeler için ise maliyet avantajının garantisi demektir.

Konforlu bir gece uykusu sunmak için kaliteli uyku ürünleri temin etmek konaklama sektörünün en kritik operasyonlarından biri. Maya’s Professional, farklı sektörlere hizmet veren bir uyku ürünleri üreticisi olarak en hassas müşteri segmentini turizm ve konaklama olarak konumlandırarak buradan gelen deneyimiyle üretimini sürekli iyileştiriyor. 5 yıldızlı zincir otellerden butik işletmelere pek çok seçkin adrese zengin ürün yelpazemizle çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz. Farklı tasarımlarda yastık, yorgan, alez ve uyku pedlerinden oluşan koleksiyonumuz ile misafir ve işletmeler perspektifine hakim bir anlayış çerçevesinde tüm ihtiyaçlara yanıt vermek için çalışıyoruz.

Konaklama sektöründe müşteri memnuniyeti için ilk koşul olan kaliteli uyku deneyimi için 25 yılı aşkın tecrübemizle sunduğumuz ürün ve hizmetleri bu yazıda derledik.

Zengin yastık koleksiyonlarımız ve size özel tasarımlar ile yanınızdayız.

Koleksiyon ürünlerimiz haricinde, 52 bin metrekarelik tek çatı altında yenilikçi teknolojiler ile üretim yaptığımız tesisimizde hem danışmanlık hizmeti hem de siparişlerimiz ile işinize güç ve kalite katıyoruz. Müşterilerimizin istediği ölçülerde ve dolgu malzemesinde yastık üretiminin yanı sıra istenilen kumaş, dolgu malzemesi ve ağırlığa uygun özel koleksiyonlar da hazırlıyoruz.

Yastık menüsü bugün konaklama sektörünün müşteri ihtiyaçlarına farklı alternatiflerle yanıt vermesi açısından lüksün ötesinde bir gereklilik olarak konumlanmakta. Misafirlerinize ekstra seçenek sunmak için menü yastıklarımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Misafirlerin yatış biçimine göre veya baş ve boyun rahatsızlığına göre alternatif önerilerde de bulunabileceğiniz seçenekler ile ciddi bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Yastık alanında bilgi birikimimize güveniyoruz

Hem malzeme hem sektörün ihtiyaçlarına yönelik üretimden gelen ve yıllara dayanan tecrübemizle, misafirleriniz kaliteli bir uyku deneyimi yaşayacaktır.

Konaklama sektörü dolguda kaz gıdık tüyü, kaz sırt tüyü, doğal pamuk, yün, bambu, Thermolite® 95°C, Clean, HCS: 7 dn, 3 dn, 0.9 dn ve boncuk elyaf malzemelerini sıklıkla tercih etmektedir.

Sektörün kumaş yönünde tercihleri ise geniş bir yelpazeye yayılır. En çok tercih edilenler düz pamuk kumaşlar, polyester şeftali efektli kumaşlar, pamuk polyester kumaşlar, tüy geçirmez pamuk kumaşlar, jakarlı pamuk kumaşlar, organik pamuk kumaşlar, pamuk saten kumaşlar, aloe veralı mikro fiber kumaşlar, pamuk ve bambu karışımı kumaşlar, Outlast® klima etkili kumaşlar, bambu desen baskılı kumaşlar, pamuk desen baskılı kumaşlar ve yün Woolmark® baskılı kumaşlardır.

Ürün ve malzemelerimizin konaklama sektörü için en önemli özelliklerinden biri de hemen hemen tüm yastıklarımızın endüstriyel olarak yıkanabilir olmasıdır. Ürünlerimizin yıkama ve bakım talimatları etiketlerde bulunurken satış sonrası hizmet ekiplerimiz, müşterilerimizden gelen soruları hızla yanıtlamaktadır.

İşletmeler için yorganda zengin koleksiyon ya da özel üretim seçenekleri

Kaz tüyü uyku ürünleri üretimindeki uzmanlığımızla istediğiniz ebatlarda yorgan üretimi yapabiliyoruz. Kapitone üretimlerinde üretim ölçüsü maksimum 2,45 cm genişlikte olup istediğiniz uzunluğa çıkabilmektedir. Ayrıca standart ölçülerde çocuk, tek kişilik, çift kişilik ve battal yorganlar da üretebilmekteyiz.

Yorgan üretiminde dolgu malzemesi olarak tercih edilenler üst segment otellerde kaz gıdık tüyü ve kaz sırt tüyü olurken, koleksiyonlarına elyaf dolgu eklemeyi tercih eden pek çok işletme de var. Kaz tüyüne alternatif olarak önerdiğimiz bir diğer dolgu malzemesi de Microgel elyaf. Bunlara ek olarak doğal pamuk, yün, bambu, Thermolite® 95°C, Thermolite® Clean, HCS: 7 dn, 3 dn, 0.9 dn ve boncuk elyaf da tercih edilen diğer dolgu malzemeleri arasındadır.

İşletmelerin kumaş seçimindeki tercihleri ise düz pamuk kumaşlar, polyester şeftali efektli kumaşlar, pamuk polyester kumaşlar, tüy geçirmez pamuk kumaşlar, jakarlı pamuk kumaşlar, organik pamuk kumaşlar, pamuk saten kumaşlar, aloe veralı mikro fiber kumaşlar, pamuk ve bambu alaşımı kumaşlar, Outlast® klima etkili kumaşlar, bambu desen baskılı kumaşlar, pamuk desen baskılı kumaşlar ve yün Woolmark® baskılı kumaşlardır.

Yorgan segmentinde de konaklama sektörü için kritik konulardan biri olan yıkama kolaylığı ile hemen hemen tüm ürünlerimiz endüstriyel olarak yıkanabilir özelliktedir.

Mevsim şartlarından bağımsız kusursuz uyku deneyimi sunun

Konaklama sektörü için oda sıcaklığı ve nem oranı, misafirleri rahat ettirmek için dikkat edilen unsurların başında gelir. Bu bakışla otel odalarında genellikle oldukça sabit olan sıcaklığı tamamlayıcı uyku ürünlerimizi incelemeyi unutmayın. Misafirlerinize sunduğunuz oda sıcaklığına göre size özel TOG derecesi ile yorganlarınızı üretilebilir, bu konuda danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Koruyucu yan ürünler ile uzun ömürlü kullanım

Satın aldığınız ürünlerin ömrünün uzun olması bizim için de üretimde kalite ve sürdürülebilirlik demektir. Yastıklarınızı korumak için üretimlerimizi fermuarlı alez ile gerçekleştirebilmekteyiz. Böylece kir ve nemin yastığın içine girmesi önlenir; alez kolayca çıkarılabilir. Sadece kılıfının yıkanması gerektiğinden, yıkama maliyetleriniz de düşecektir. Yastık ve yatak alezi ile uyku malzemesinin ömrünü uzatmak mümkündür.

Alezler ve pedler ise yatağınızın istenmeyen hasar ve kirden en iyi şekilde korunmasını sağlayan mükemmel bir bariyerdir. Ayrıca misafirleriniz için konfor katsayısını artırır. Maya’s Professional olarak misafirler için rahatlık ve hijyen, işletmeler için yatak yatırımının korunması anlamına gelen uyku pedleri ve alezlerde de zengin alternatifler sunuyoruz. Dolgu malzemeleri olarak kaz tüyü, boncuk elyaf, ve açık elyaf; kumaş tercihi olarak %100 pamuk, karışık elyaf pamuk ve polyester veya %100 polyester olan alez ürünlerin hemen hemen tamamı endüstriyel olarak yıkanabilir.

Konaklama sektörü, sektördeki yaratıcı rekabet şekilleriyle kendini sürekli yenilerken hizmet kalitesi ve operasyonel mükemmellik hedef kitleye ulaşmada en önemli unsur olmaya devam ediyor. Bu bakışla müşteri deneyiminin en önemli bileşenlerinden biri olan kaliteli yatak takımları ve rahat bir yatak ile misafirlerinize kusursuz bir uyku deneyimi sunmak için çalışıyoruz.

Menü