Türkiye’nin ilk kaz tüyü üreticisi olarak
dünya standardında hizmet

Üretimden kumaşa her adımda gelişmiş teknoloji 

Uyku, bireylerin sağlık ve konfor arayışının en önemli bileşenlerinden biri. Gelişen tekstil teknolojisiyle beraber uyku ürünleri bu beklentileri karşılayan bir çeşitliliğe sahip. Sektörün yenilikçi kültürüne öncülük eden kurum kültürümüz, güçlü tesisimiz ve uzman kadromuzla dokumadan ergonomiye her alanda fark yaratan ürünler sunmanın gururunu yaşıyoruz.   

Aldığımız geri dönüşler ışığında profesyonel iş geliştirme ekiplerimizle yeni ürünler tasarlama ilkesini hayata geçiriyoruz. 52.000m² alana kurulu son teknoloji fabrikamız, dolgu yıkama ünitelerinden üretim bantlarına, kumaş teknolojisinden tasarımlara tüm ürün ve malzemeler için AR-GE ve inovasyon merkezi olarak konumlanıyor.  

Isı dengeleme teknolojisi ile uykuda klima etkisi

NASA’nın astronot kıyafetleri için kullandığı sıcak ve soğuk kontrolünü sağlayan Outlast® teknolojisi patentli “Thermocules” ile üretilen yastık ve yorganlar sıcaklık dalgalanmalarını düşürür ve dengeler.  

Visko teknolojisi yastıklarla uykuda doğru destek

Baş ve boyun bölgesinin şeklini alarak uyku sırasında oluşan istem dışı hareketleri azaltır, uyku kalitesini artırır. Boynu destekleyerek ağrıları azaltmaya yardımcı olur. 

Üç boyutlu serinletici jel teknolojisi 

Medigel yastıklar, 3 boyutlu jel katmanı sayesinde baş ve boyun bölgesinde serinlik hissi yaratarak vücut ısı dengesini sağlar, terlemeyi önler. Hafızalı visko yapısıyla baş ve boyun bölgesini destekleyerek daha az hareketle daha sakin ve ağrısız uyumaya yardımcı olur.  

Menü