Markanıza özel üretimlerde
kalite garantiniz kalite güvencemizdir

Üretim gücü 

30 yıla yaklaşan tecrübemiz ve 52.000 m² alana kurulu son teknoloji fabrikamız, farklı dolgu malzemelerini aynı anda işleme kapasitesiyle size özel ürünleri tek çatı altında hazırlayıp ulaştırma imkânı sağlar.  

Ürün Çeşitliliği

Markanıza özel yastık, yorgan, uyku pedi, yastık ve yatak alezi portföyünüzü oluşturun, satış danışmanlarımızın uzmanlığından faydalanın, ürün reçetesini ve hammadde alternatiflerini bizzat oluşturun.  Doğal, sentetik ve lisanslı dolgu maddelerini ister tek başına ister en sağlıklı ve dayanıklı karışımlarla kullanın.  

Uzmanlığımız altındaki ürün gruplarında kullanılabilecek yerli ve ithal kumaş alternatiflerinden en uygun olanı gelin beraber seçelim. 

 

Yenilikçi teknolojiler 

Gelişen tekstil teknolojisinin uyku ürünleri sektörüne kattığı değerler tesisimizde hayata geçiyor. Bu katma değerleri yorumlayarak yeni ürünler tasarlıyor, müşterilerinize daha özel konfor sunabilmeniz için çalışıyoruz. 

Profesyonel ekip 

Uzman ekibimizle size özel reçeteler üretiyoruz. Ürün tasarımından son tüketiciyle buluşan sunuma, 360 derecelik uçtan uca bir hizmet ve kaliteli üretimimiz ile yanınızdayız.  

 

Menü