Özel uyku ürünlerimizle misafirleriniz için
uyku konforunun ayrıcalıklı ismi olun

Misafirlerinizin uykularından taviz vermeyin

Oteller, misafirlerin uyku beklentisinin en üst düzeyde olduğu adreslerdir. Konaklama sektöründe kalite anlamında kritik ölçütlerden biri misafirlerin yatakta hissettikleri rahatlık ve uyku kalitesidir. 

Türkiye ve yurt dışında zincir otellerden butik otellere farklı tarz ve ölçekten pek çok işletmeyle iş birliğimiz uzun yıllara dayanmaktadır. Bu alandaki uzmanlığımızla tesisinize özel yastık, yorgan, alez ve ped ürünlere sahip olun, müşteri memnuniyetinin en hassas noktalarından birini garanti altına alın.  

Geniş yastık menüsü seçeneğiyle her ihtiyaca yanıt verin

Sektörel deneyimleriyle size rehberlik etmeye hazır satış yöneticilerimiz danışmanlığında, malzeme kartelaları ve ürün maketlerini inceleyin, size özel ürün reçetesine sahip olun. Tüm ürünlerde istenilen ölçü, dolgu, kumaş, dikim, kapitone desen, biye ve etiket ile size özel tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz.  

 İster kendi koleksiyonunuza sahip olun ister Maya’s Professional uzmanlığında hayat bulan ve yoğun ilgi gören zengin koleksiyonlarımızı inceleyerek işletmeniz için seçiminizi bu serilerden yapın.  

Menü