Tüm aşamaları ile mont dolum süreci

Siparişten sevkiyata kaz tüyü mont dolum hizmetine dair temel adımları bu yazıda derledik.

Maya’s Professional, sektörde söz sahibi pek çok moda markasına kaz tüyü dolgu ürün alanında hizmet veriyor. Mükemmel yalıtım gücüne rağmen giysilerin hacmini hafif tutarak mükemmel ısı sağlayan kaz tüyü giyim ürünleri, bugün pek tüketicinin sonbahar ve kış koleksiyonlarında tercihi.

En soğuk hava koşullarında bile sıcak tutarken hafif yapısı ile taşıma kolaylığı sağlayan kaz tüyü giyim malzemeleri, seyahatlerde ve açık hava etkinliklerinde özellikle tercih ediliyor. Dayanıklı, esnek ne nefes alan yapısı ile yıllara meydan okuyan bu ürünler, havanın giysi içinde dolaşmasına izin vererek vücut sıcaklığını düzenlemeye yardımcı oluyor. Rahatlığı kadar çevre dostu bir malzeme olmasıyla da tercih nedeni olan kaz tüyü giyim ürünleri içinde en çok tercih edilen montların dolumları için çalışma disiplinimizi merak edenler için adım adım bu yazıda derledik.

Kusursuz ürün için doğru matematik

İlk adım dolum grafiği için hazırlık aşamasıdır. Bu adımda müşterilerimizden gelen numune astarlar, dolum uzmanlarımız tarafından şahit numune ya da belirtilen doluluk oranına göre dolum grafiği hazırlanmaktadır.

Müşterilerimizin talebine göre, mont dolum makinemiz ya da el ile dolum tekniğiyle müşterimizden gelen astar haldeki mont parçalarını doldurmaktayız.

Dolumunu yaptığımız mont parçalarının dolum yapılan kısmı dikim ustalarımız tarafından dikilmektedir.

Dikim ardından, dolumun basıncıyla bir tarafta kalan tüyler alanlara eşit olarak dövülerek yayılmaktadır.

Sipariş sürecimiz

  • Numune onayı

Numuneler, şahit numune ya da belirtilen doluluk oranında istenen dolgu malzemesiyle doldurulur. En kısa sürede müşterilere ulaştırılır. Her ürüne özel çalışma prensibimiz ile fiyat teklifi döneminde mutlaka numune onay sürecimiz bulunmaktadır.

  • Sipariş

Numune onayından sonra müşterilerimizin dilediği adetlerde (minimum sipariş adeti olmaksızın) siparişlerini üretime alabiliriz.

  • Üretim

Sipariş sonrası onaylanan numuneler üzerinden üretime geçilmektedir. Terminlerimiz müşteri beklentilerini karşılamaktadır. Siparişler, gününde ve özenle hazır edilmektedir.

  • Sevkiyat

Sevkiyatlar kargo veya ambar firmalar aracılığıyla yapılmaktadır. Türkiye’nin tüm illerine sevkiyatımız mevcuttur. Mesafeye göre 1-3 iş günü arasında ürünler teslim edilmektedir.

Menü